Lots Of Love Rusty – Trui

She’ll give you lots of love 🤎

Hoe zalig is deze trui? ‘Lots Of Love’ valt op door haar mooie hartjesdessin: vrolijke hartjes sieren de zachte knit 🤎 De zwarte en gouden pailletten voegen een beetje extra sparkle toe aan al jouw outfits deze herfst ✨

Ze is lekker warm en zacht en dus ideaal om te dragen nu het weer wat kouder wordt 🍂

Dessin

‘Lots of love’ is bezet met prachtige hartjes, die volledig bestaan uit pailletten. De zwarte en gouden hartjes vrolijken de voorkant en de mouwen van de trui op en zorgen voor lots of love 🥰 Het gaat jou en de mensen rond jou zo vrolijk maken!

Let zeker ook op de gouden details aan de V-hals en op de uiteindes van de mouwen! ✨

Pasvorm

‘Lots Of Love’ zit zalig! De trui heeft een loose fit en die lagere schoudernaden die we zo graag zien. De mouwen zijn lekker lang, dat vind ik altijd heel fijn! Eventueel kan je ze een keertje omplooien. Onderaan valt ze iets strakker, zo wordt er dat bagy effect gecreëerd. I love her! 🍂

Ze is trouwens super zacht en voelt lekker warm aan!

De zalig zachte trui heeft een mooie V-hals die zeker niet te diep is. De randen zijn ribgebreid, dat zie ik zelf altijd graag 🤎

How to wear

Ik combineerde ‘Lots Of Love’ tijdens het shooten met mijn ‘Find Your Inner Sparkle’ broek. De pailletjes staan zo leuk op de gouden broek: extra sparkle! ✨ Natuurlijk kan mijn favoriete hoed ook niet ontbreken om de look helemaal af te werken!

  • Lovely knit
  • Gouden en zwarte pailletten
  • V-hals
  • Loose fit
  • Zacht
  • Gouden details
Materiaal

79% polyester
13% acryl
5% wol
3% elastaan

Lots Of Love Rusty - Trui
Lots Of Love Rusty - Trui
Lots Of Love Rusty - Trui
Lots Of Love Rusty - Trui
Lots Of Love Rusty - Trui
Lots Of Love Rusty - Trui
Lots Of Love Rusty - Trui
Lots Of Love Rusty - Trui
Lots Of Love Rusty - Trui

Maat

S/M, M/L